درباره ما

این بخشی از واقعیت هایی درباره ماست

۱۸
محتوای آموزشی
۲۳
دوره های برگزارشده
۱۴
مدرس معتبر
۳۶۰
دانشجو

“این رسالت ماست که با قلب و دانش خویش برای میهن ثروت تولید کنیم. این رسالت ماست که هزاران شغل پدید آوریم، چرا که هیچ چیز به اندازه فقر یک ملت را تباه نمی کند.

برای پی ریزی نیاز به دانش و فرهنگ داریم تا به فقر پایان دهیم.”


چشم انداز ما

کارونا با برنامه ریزی دقیق، به جا و نوآورانه به آموزش نیروی انسانی ماهر و مدیران مسئولیت پذیر می پردازد. افرادی که پیوسته با دنیای در حال تغییر، خود را وفق می دهند و همپای کارونا می توانند گام بزرگی در جهت اعتلای جهان هستی بردارند.

ارزش های ما

استقبال از ایده ها نو و پیشنهاد های سازنده در حوزه کسب و کار. ما انتقاد پذیر هستیم چون باور داریم انتقادها باعث رشد ما می شوند. احترام متقابل اصل جدایی ناپذیر ماست و کارونا معتقد است احترام، احترام می آورد.ما ادعا داریم که می توانیم نقش به سزایی در جهت کار آفرینی کشور و تربیت نیروی متخصص داشته باشیم. بلند مرتبه شدن میهن عزیزمان ایران از مهمترین ارزش های کارونا است.

هدف ما

فرآهم کردن بستری مناسب برای آموزش جامع کسب و کار و ارائه خدمات آموزشی کامل در سراسر ایران، رویایی است دست یافتتنی که کارونا آن را محقق می سازد. شناخته شدن کارونا به عنوان جامع ترین سامانه آموزش مجازی کسب و کار در ایران

رسالت ما

آموزش و پرورش عموم جامعه خصوصاً مدیران، متخصصان، و کارآفرینان با تأکید بر قوت و توانایی رهبری و راهبری سازمان های بزرگ ملی و بین المللی در جهت رقم زدن آینده ای روشن وظیفه ای است بزرگ که بر عهده کارونا می باشد و ما باور داریم به این رسالت بزرگ دست خواهیم یافت.

تیم ما

با تیم قدرتمند ما بیشتر آشنا شوید!

به تیم ما بپیوندید
مریم جعفریان

مریم جعفریان

WhatsApp Image 2018-12-30 at 12.32.21

ماریا خسروی

IMG_20181230_005934_149

سید کریم محمدی

۴۵۵۰۲۵۵۴۸_۱۶۲۴۸۴

محمد مهاجر

برای تبدیل شدن به یک معلم ثبت نام کنید

برای تکمیل این فرم باید