درخواست تبدیل شدن به مدرس

ارسال درخواست تبدیل شدن به مدرس برای تدریس در سایت

با ارسال درخواست و تایید توسط مدیریت می توانید به یک مدرس در سایت تبدیل شوید و دوره های خود را بسازید و کسب درآمد کنید. از هر دوره ۲۰ درصد سهم سایت است و مابقی بدون کسری به حساب شما واریز خواهد شد. پس از تایید باید اطلاعات کامل خود و حساب را برای ما ارسال کنید.

چگونه به یک مدرس تبدیل شویم؟

در اینجا می توانید به یک مدرس تبدیل شده و کسب درآمد کنید

برای تبدیل شدن به یک معلم ثبت نام کنید

برای تکمیل این فرم باید

مدرسه هوشمند کسب و کار کارونا تنها بستر عرضهٔ محتوا در حوزه کسب و کار است و تولیدکننده را در فروش آن سهیم می‌کند. کارونا برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد و به‌صورت انحصاری در کارونا قرار داده شود، ٪۸۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد. و برای محتوایی که خارج از کارونا نیز به صورت آنلاین منتشر شود، ٪۷۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم خواهد شد. کارونا محتوا را به هیچ‌وجه نمی‌خرد و دستمزد نمی‌پردازد.
ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها است. اما کارونا بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.
در پنل کارونا لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. کارونا در روز پانزدهم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت از پایان وقت اداری پانزدهم ماه شمسی مبلغ مورد درخواست به حساب اساتید واریز خواهد شد.